Telefon

+420 775 620 402

Otevírací doba

dle objednávek

DIOCHI – REGENERACE VE SFÉŘE

Bioinformační přírodní produkty z bylin pro podporu regenerace organismu tvoří ucelenou řadu – jsou ve formě lihových extraktů a kapslí. Pomáhají při akutních a chronických onemocněních. Vycházejí z principů tradiční východní medicíny a z nejnovějších poznatků psychotroniky, fytoterapie, homeopatie, krystalterapie a biorezonance. Všechny produkty jsou založeny na principu reverzní regenerace, tzn. jak se v našem těle postupně objevovaly různé potíže, začnou v opačném pořadí mizet. Pro zdravé jedince je detoxikační program REGENERACE VE SFÉŘE výbornou prevencí onemocnění.

Minerální látky, stopové prvky a vitamíny obsažené v přírodních produktech v optimálním poměru doplněné dalšími účinnými látkami harmonizují proces látkové výměny. Působení těchto produktů na organismus se příznivě projeví už po jednom balení, někdy je zapotřebí více produktů v kombinaci. Vhodné je takové kúry opakovat 2 až 3 krát ročně. U vážných stavů se doporučuje je podávat dlouhodobě.

V nabídce jsou i bioinformační jednodruhové sypané čaje, které pomáhají při konkrétních potížích a zesilují efekt přípravků řady Regenerace ve Sféře. Celý regenerační systém doplňují bylinné regenerační a masážní krémy s obsahem koloidních minerálů a ozonu, které lze použít i jako kosmetiku.

Například: Diocel artrizone je vhodný k masáži břicha při zácpě a k ošetření oblasti ledvin a podbřišku při potížích s močovým měchýřem, další možné použití je při bolestech přímo na bolestivá místa – klouby, šlachy, svaly, kříž, hlava. Na křečové žíly je výborný krém Venisfér.

„ Jak nakupovat levněji“ – nákupy za distribuční cenu umožněny členům Sféra klubu DIOCHI, aktuální ceník k dispozici na požádání
* registrace je možná v prodejně ZDRAVOtéka, ul. 28. října 11, Olomouc