Telefon

+420 775 620 402

Otevírací doba

dle objednávek

CELOTĚLOVÁ SPECIÁLKA je příjemná doteková harmonizační masáž s prvky shiatsu k uvolnění proudu energie a velkých kloubů. Provádí se na oblečeném těle na lehátku střídavě v lehu na zádech a na boku – masáž je vhodná pro ty, kteří nemohou ležet v poloze na břiše nebo jim není poloha na břiše příjemná. Doporučení: vezměte si lehké pohodlné oblečení.

Masáž je vhodná také pro těhotné ženy během 2. a 3. trimestru. Je možné ji kombinovat s aromamasáží – AMBIKA© Podle potřeby se upraví délka masáže a volí se pohodlná poloha. Po masáži následuje krátká relaxace.

na www.gravidjoga.cz naleznete relaxační nahrávky a cvičební videa

BREUSSOVA MASÁŽ je jemná energetická manuální masáž zad v oblasti páteře s použitím třezalkového oleje – látky obsažené v třezalce mají protizánětlivé a hojivé účinky.

Masáž výborně regeneruje meziobratlové ploténky, je skvělá jako prevence jejich degenerace, tím příznivě působí na široké spektrum zdravotních potíží. Velmi ji ocení lidé s bolestí v křížové oblasti.

Třezalka tečkovaná patří mezi nejstarší léčivé byliny. Má široké spektrum využití: ve formě olejového macerátu jako masážní prostředek při bolestech v oblasti celé páteře, na potírání zraněných míst, při spáleninách, při revmatismu, v čaji při předráždění, migrénách, vyčerpanosti, neklidném spánku, při veškerých nervových potížích a také jako přísada do koupele, v jiných lékových formách (jako kapky a tablety) při depresích, v době přechodu.

Jak tato bylina působí? Třezalka zlepší a zesílí pozitivní efekt světla na psychiku, ovlivňuje speciální procesy v nervovém centru, zmenšuje tělesnou reakci na stres, zlepšuje krevní oběh, látkovou výměnu a vylučování moči.

Upozornění: u citlivých lidí se světlou pletí může jedna z obsažených látek vyvolat fotosenzibilitu po pobytu na přímém slunci nebo v soláriu. Mohou se objevit fleky na kůži nebo její svědění.