Telefon

+420 775 620 402

Otevírací doba

dle objednávek

PŘIROZENÉ JE BÝT ZDRAVÝ

V pohádce Arkadije Naumoviče Petrova Škola kouzelných znalostí říká malý Kolja svému tatínkovi:

„Je třeba, aby všichni lidé přestali chtít být nemocní.“

Jak můžete pomoct sami sobě, vyladit své tělo a obnovit zdraví… inspiraci najdete na stránkách a v návodech ke stažení:

Pohybové aktivity jsou pro optimální funkci celého těla velmi prospěšné a potřebné.

Pro dlouhodobé a systematické doplňování energie doporučuji zdravotní cvičení s Erikem – čchi-kung STÁT JAKO STROM – formou on-line kurzu v 10ti modulech během 20 týdnů získáte mnoho nových praktických dovedností i teoretických znalostí – co je skutečně důležité, jak si udělat pro sebe čas a začít cvičit opravdu každý den a nepřestat, jak je rozcvička nedílnou součástí vlastního cvičení, stejně jako po cvičení následná relaxace – a dá se cvičit i v sedě na židli…

Další možnosti pohybových aktivit:

Sestavou cviků podle paní Mojžíšové posílíte svaly celého trupu a zlepšíte dynamiku páteře, např. na www.cviceni-mojzisova.cz. Kdo má rád jednoduché cvičení, může zkusit VŘETENO. Naše páteř dobře regeneruje také při správné chůzi – pro její nácvik se osvědčuje SM systém podle MUDr. Smíška. Toto cvičení je v nabídce Světa Fit Zone v Olomouci.

Sérii jednoduchých pohybů v pomalém tempu nabízí Feldenkraisova metoda, při které jde o příjemný prožitek při cvičení a o kvalitu pohybu. Semináře s Helenou Gogelovou v Olomouci probíhají v Centru Vitality, kde najdete další možnosti pro hledání klidu v pohybu.